Beach View
Santa Monica je město v USA ležící na pobřeží Tichého oceánu ve státě Kalifornie. Je součástí Los Angeles a nachází se západně od jeho centra. Žije zde 88 050 obyvatel. Především díky svému příjemnému klimatu se Santa Monica během 20. století stala nejen vyhledávaným turistickým centrem, ale i obytnou oblastí. Žije zde například velký počet celebrit.
San Francisco najdeme v USA, ve státě Kalifornie. Město obývá téměř 800.000 obyvatel a řadí se tak mezi nejhustěji obydlená města v USA.
Najdeme tu krásné písčité pláže omývané Tichým oceánem.
Téměř každý z nás někdy na pláži namaloval něco prstem nebo klacíkem do písku, ať už to bylo třeba jen srdce, všeříkající nápis nebo abstraktní obrazec. Americký výtvarník Andres Amador povýšil kresby v písku na umění.
Daytona Beach najdete ve státě Florida ve Spojených státech amerických. Jedná se o městskou pláž, jejiž břehy omývají vlny Atlantického oceánu. 23 km dlouhá pláž nabízí jednu veskrze americkou kuriozitu - smí se po ní totiž jezdit autem nebo na motorce, sice pomalu, ale je to dovoleno. Pokud hledáte akční plážový život, který i v noci nabízí spoustu zábavy, pak je pro vás Daytona Beach jako stvořená.