Beach View
Jako každoročně proběhne na ostrově Djerba židovská pouť do synagogy El Ghriba, letos od 2. do 7. 5. 2015.
Dne 2. 5. 2015 Tunisko rozloží největší prapor na světě. S délkou 396 m a šířkou 264 m zaujímá rozlohu 104 544 m2, což odpovídá ploše 19 fotbalových hřišť. Bude usilovat o zápis do Guinessovy knihy rekordů.
Vůbec poprvé v Africe a v arabském světě, Tunisko hostilo Festival horkovzdušných balónů v Sousse a Hammametu.
Od 28. do 31. května 2015 se bude například v hlavním městě Tunisu konat 2. ročník golfového veletrhu, kde najdete jak vybavení golfových hřišť, tak vybavení pro hráče golfu profesionální i amatéry. Tento veletrh nese název „Golf pro všechny“. Švédská kosmetická firma Oriflame oslavila v listopadu loňského roku 1. výročí prodeje svých kosmetických produktů na tuniském trhu v hotelu v Gammarth.
Díky velkému úspěchu při prvním ročníku tohoto festivalu v roce 2014, kdy bylo přítomno 10 000 návštěvníků, oznámili pořadatelé návrat této unikátní akce na únor 2015. Na největší hudební událost v poušti, v kulisách filmu Star Wars, přijede 19 mezinárodních DJs např. z Francie, ze Spojených států, z Dánska, Luxemburska a z dalších zemí.
Hammamet je jedním z hlavních turistických letovisek v Tunisku. Leží na východním pobřeží, u paty poloostrova Cap Bon, jižně od hlavní města Tunisu. Svou dovolenou zde každý rok tráví nespočet turistů, v hotelových kompexech, budovaných v moderním stylu.
Ostrov Djerba je největším ze všech ostrovů severní Afriky. Najdeme ho ve Středozemním moři a legislativně spadá po Tunisko. Djerba se stala oblíbeným turistickým cílem, najdeme tu spoustu krásných pláží, čisté moře a téměř 320 slunečných dnů v roce.