Beach View
Opalování a koupání se bez plavek může někomu připadat odporné, jinému naopak neskutečně uvolňující. Nudismus nabízí pocit aboslutní svobody, alespoň pro některé z nás. Ne všude je ale opalování bez plavek povoleno. Pojďte se s námi podívat na nejlepší nudistické pláže světa.
Španělsko je stát ležící na Pyrenejském poloostrově, jedná se o parlamentní monarchii vedenou králem Juanem Carlosem I. Součástí Španělska jsou i Kanárské a Baleárské ostrovy.
Severní pobřeží španělské Ibizy dluží mnohé
ze své popularity právě Port de San Miguel.
Leží pět minut jízdy a pět kilometrů
od vesnice San Miguel na pohádkovém
ibizském venkově.
Barcelona - vášnivé hlavní město Katalánska, jednoho ze sedmnácti autonomních celků Španělska, které je zároveň velkým mořským přístavem. Barcelona je nezapomenutelné, rozmanité město umění, kultury a krásy s antickou středomořskou tradicí.
Fuerteventura je jedním z Kanárských ostrovů, ležících v Atlantském oceánu. Nekonečně dlouhé pláže, průzračně modré vody oceánu, romantické duny - to všechno je Fuerteventura.
Costa Brava je nejsevernější částí španělského středomořského pobřeží, konkrétně v Katalánsku. "Divoké pobřeží" - tak by se Costa Brava dalo přeložit - si své jméno právem zaslouží! Nejnavštěvovanější destinace Španělska láká stále víc a víc turistů.
Mallorca je největším ostrovem Baleárských ostrovů a také největším ostrovem Španělska. Najdeme ho v západní části Středozemního moře, zhruba 200 km od Valencie, Alžíru a Barcelony. Mallorca je stále častěji vyhledávaným turistickým místem. Turistický ruch je také jedním z hlavních zdrojů příjmů místních obyvatel. Mallorca nabízí krásné písčité pláže, čisté moře a především spoustu zeleně, narozdíl třeba od Kanárských ostrovů.
Pokud chcete vyrazit na jednu z nejkrásnějších pláží světa nemusíte se vydávat na drahou dovolenou přímo do Karibiku, bude vám stačit pár tisícovek a ocitnete se na jedné z 10 nejkrásnějších pláží světa - Playa de Rodas ve Španělsku.