Beach View
Naučte se vařit pokrmy ze slunné Itálie a staňte se nezapomenutelným hostitelem. Je spousta lahodných jídel, například italských, která nejsou tak náročná na přípravu, a přesto se po nich oblízne i ten nejmlsnější jazýček.
Záliv Orosei je pravděpodobně nejvíce fascinující oblastí z celého ostrova. Rozkládá se na východním pobřeží Sardinie a nabízí skutečně pohlednicové 40ti kilometrové pobřeží, členěné překrásnými jeskyněmi, zátokami a malými zálivy, které jsou obklopeny nádhernými cukrově bílými plážemi. Tento obraz ještě umocňuje pozadí s tyčícími se vápencovými útesy a stráněmi pokrytými lesy.
Benátky jsou ostrovním městem na severu Itálie na pobřeží Jaderského moře. Historické jádro města se nachází na mělké laguně, novější části pak na rozsáhlém břehu.

Město žije především z cestovního ruchu, jedná se o nejnavštěvovanější město Itálie a je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.
Chystáte se na dovolenou do Středomoří, ale máte strach jaké jídlo vám tam asi naservírují? Nebo jste se právě vrátili a jejich kuchyni jste si oblíbili a nevíte jak si středomořské dobrůtky připravit doma? Pak se nechte inspirovat naším článkem, doplněným o recepty na tradiční pokrmy Středozemí.
Italská kuchyně je považována za jednu z nejlepších na světě. Najdeme v ní velké množství masa, ryb, zeleniny, těstovin, rizot a především pizz, které jsou už považovány téměř za národní italské jídlo. Italskou kuchyní se inspirovalo mnoho slavných kuchařů, tak proč ji nevyzkoušet i u vás doma...