Beach View
Opalování a koupání se bez plavek může někomu připadat odporné, jinému naopak neskutečně uvolňující. Nudismus nabízí pocit aboslutní svobody, alespoň pro některé z nás. Ne všude je ale opalování bez plavek povoleno. Pojďte se s námi podívat na nejlepší nudistické pláže světa.
Bretaň se nachází na severovýchodě Francie s Anglickým kanálem na severní a s Biskajským zálivem na jižní straně. Hlavním městem tohoto regionu je Rennes. Bretaň je rozdělena na čtyři takzvané departmenty, kterými jsou: Finistere v západní části poloostrova; Cotes d'Armor v severní části, Ille et Vilaine ve východní části, a Morbihan v jižní části.
Kam vyrazit v zimě, když se na exotické plážové destinace nedostává peněz? Co pro jednou vynechat pláže a užít si romantiku jedné z nejkrásnějších evropských destinací? Paříž byla, je a bude tím pravým městem pro příjemně strávenou dovolenou v zimě. A pokud přeci jen toužíte po plážích, vydržte do léta a navštivte pařížskou městskou pláž.
Nice leží na francouzské riviéře v provincii Provence-Alpes-Côte d'Azur. Požehnán slunným mírným podnebím, Nice láká návštěvníky z celého světa. Mezi hlavní atrakce patří samozřejmě krásné pláže, půvabné přímořské promenády, zajímavá muzea, slavné městské památky a mnohé další.

K dispozici jsou zde všechny typy ubytování, od levných hotelů po luxusní přímořská letoviska.

Biarritz si získal popularitu jako přímořské
letovisko s velkými plážemi a silnými vlnami,
které v 19. století pravidelně navštěvoval také Napoleon III. se svou ženou. Biarritz byl po celá další léta oblíbeným místem bohatých francouzských rodin.
Cannes je jedním z nejznámějších měst
Azurového pobřeží Francie. Původní rybářšký přístav se v průběhu několika let proměnil v moderní lázně s luxusními hotely lemujícími městskou promenádu.
Ostrov Korsika leží v západní Středozemním moři a je zároveň 4. největším ostrovem Středomoři. Tvar ostrova připomíná zaťatou pěst se vztyčeným palcem. Ostrov patří pod správu Francie, od které je vzdálen cca 180 km.
Město Saint-Tropez najdeme na jihu Francie, na Azurovém pobřeží. Pláže omývané Středozemním mořem jsou plné čistého bílého písku, vybavené veškerým vyžitím na které si jen vzpomente. Místní "Starý přístav" je jedním z nejkrásnějších míst Francie.