Beach View
Dlouhé zimní večery přímo vybízí k plánování letní dovolené. Nejenže se pak celou zimu budete moci těšit na letní radovánky, ale dokonce podstatně ulevíte rodinnému rozpočtu. Destinací se nabízí mnoho. Pokud však vybíráte rodinnou dovolenou, která zahrnuje odpočinek v luxusním prostředí, křišťálově čisté moře a nespočet atrakcí pro děti, pak je exotický Egypt tou správnou volbou.
Pláže, moře a oceány jsou nejen oblíbenou dovolenkovou destinací pro lenošení, ale také pro různé sporty, mezi kterými má potápění své místo jisté.

Ať už jste zkušený potápeč nebo s potápěním teprve začínáte pod vedením někoho povolanějšího, určitě se nechte inspirovat naším seznamem oblíbených potápěčských destinací.

Egypt je místem, které nabízí turistům příjemné zážitky a to dokonce v průběhu celého roku. Zatímco v létě se tu teploty šplhají vysoko nad třicet stupňů, někdy dokonce i nad čtyřicet, zimy jsou tu mírné a pro mnohé turisty příjemnější.
Dahab je malé plážové letovisko na Sinajském poloostrově, které přitahuje cestovatele po mnoho let. Původně malá rybářská beduínská vesnice, která je dnes prosperujícím a rostoucím městem, ale v porovnání s jinými letovisky podél Rudého moře, stále dost malým na to, aby jste jej mohli projít pěšky.
Makadi Bay je krásná zátoka asi 30 km jižně od Hurghady. Celá oblast Makadi Bay je pravým rájem pro šnorchlování i potápění. U většiny hotelů můžete šnorchlovat přímo z pláže nebo z mola. Krásné letovisko s mnoha hotely, ze kterých si vybere i nejnáročnější zákazník.
Překrásné egyptské město Sharm El Sheikh najdeme na jižním cípu Sinajského poloostrova. Město bylo dříve rybářskou vesničkou, ale
z původní malé osady se během let stalo nejnavštěvovanějším turistickým letoviskem v Egyptě. Během toho tu vyrostla spousta moderních hotelů, restaurací a obchodů nebo třeba golfových hřišť.