Beach View
Opalování a koupání se bez plavek může někomu připadat odporné, jinému naopak neskutečně uvolňující. Nudismus nabízí pocit aboslutní svobody, alespoň pro některé z nás. Ne všude je ale opalování bez plavek povoleno. Pojďte se s námi podívat na nejlepší nudistické pláže světa.
Cirkvenica je oblíbená turistická destinace ležící v jadranském zálivu Kvarner, 35 kilometrů jihozápadně od Rijeky a bývá často označována za nejkrásnější část chorvatského pobřeží. Je to starobylé město s řadou historických památek a dlouholetou turistickou tradicí.
Chorvatsko je jednou z nejvyhledávanějších zemí turisty z České republiky. Někomu možná přehršel českých cestovatelů, na které při svém putování po Chorvatsku narazí, může vadit, nicméně Chorvatsko si zatracení rozhodně nezaslouží.
Slunné počasí, jedny z nejkrásnějších pláží Chorvatska a křišťálově čisté a teplé moře dělají z tohoto regionu oblíbenou turistickou destinaci, která se nachází v zálivu mezi horami Biokovo a Jadranským mořem. Makarska je také ideální destinací pro rodinnou dovolenou. Nabízí vám 60 kilometrů dlouhé pobřeží s množstvím oblázkových pláží, známých pro své jemné a bílé oblázky a písečné oblasti, lemované borovými a olivovými lesy.
Ostrov Hvar je králem mezi chorvatskými dalmatskými ostrovy a je považován za jeden z deseti nejkrásnějších ostrovů na světě. Díky mírnému podnebí, teplým zimám a příjemným létům Hvar vítá každoročně mnoho turistů, kteří jsou přitahováni středomořskou přírodou, bohatou tradicí a architekturou a rušným nočním životem.
Dubrovník je chorvatské přístavní město, které nalezneme na jihu Dalmácie. Vyniká především unikátními historickými stavbami a jedinečnou vegetací. Dubrovník je jedním z nejvýznamějších turistických center Jadranu. Ne nadarmo se mu také říká Perla Jadranu.
Ostrov Brač je největším ostrovem Středodalmatských ostrovů a zároveň třetím největším ostrovem v celém jadranském souostroví. Na Brači najdeme velká turistická letoviska s krásnými plážemi, čistým mořem, moderními hotely, apartmány a vším co k dovolené patří.
Na pobřeží Jadranu panuje převážně středomořské klima s krásným letním počasím a mnoha slunečnými dny. Těšte se na horké léto strávené v Chorvatsku! Najděte si svou destinaci a zjistěte jaké počasí budete mít na své dovolené!