Beach View
Samanský záliv na severovýchodě Dominikánské republiky je jedinečným místem v Karibském moři, kde je možné pozorovat velryby hrbaté, které sem každoročně připlouvají na námluvy a porodit svá mláďata. Zátoky Bahía de Samaná a Rincón byly jako první v Karibiku zařazeny do „Klubu nejkrásnějších zálivů světa“.
Cirkvenica je oblíbená turistická destinace ležící v jadranském zálivu Kvarner, 35 kilometrů jihozápadně od Rijeky a bývá často označována za nejkrásnější část chorvatského pobřeží. Je to starobylé město s řadou historických památek a dlouholetou turistickou tradicí.
Porto Katsiki je právem označována za jednu z nejkrásnějších pláží Evropy. Najdeme ji na západním pobřezí řeckého ostrova Lefkada.
Malá, 300 metrů dlouhá pláž, s průzračně modrým mořem okouzlí každého.
Waikiki je předměstská část havajského hlavního města Honolulu. Najdeme ji na jižním pobřeží ostrova Oahu. Waikiki je ale hlavně skvělá městská pláž s bílým mořským pískem.
Jedna z nejkrásnějších pláží světa nese název Anse Lazio a nachází se na ostrově Praslin, patřícímu pod Seychelské ostrovy. Azurově modré moře přímo vybízí k rozličným vodním aktivitám a pozorování úchvatného podmořského života. Každý si zde může najít tu svou nejkrásnější zátoku. Plážové balvany pak už jen dotvářejí jedinečnou romantickou atmosféru.
Záliv Orosei je pravděpodobně nejvíce fascinující oblastí z celého ostrova. Rozkládá se na východním pobřeží Sardinie a nabízí skutečně pohlednicové 40ti kilometrové pobřeží, členěné překrásnými jeskyněmi, zátokami a malými zálivy, které jsou obklopeny nádhernými cukrově bílými plážemi. Tento obraz ještě umocňuje pozadí s tyčícími se vápencovými útesy a stráněmi pokrytými lesy.
<<
1
2
3
4
5
6
7
8
>>