Beach View
Dlouhé zimní večery přímo vybízí k plánování letní dovolené. Nejenže se pak celou zimu budete moci těšit na letní radovánky, ale dokonce podstatně ulevíte rodinnému rozpočtu. Destinací se nabízí mnoho. Pokud však vybíráte rodinnou dovolenou, která zahrnuje odpočinek v luxusním prostředí, křišťálově čisté moře a nespočet atrakcí pro děti, pak je exotický Egypt tou správnou volbou.
Aby si mohli všichni milovníci Nespresso svou oblíbenou kávu dokonale vychutnat všemi smysly a navíc o ní zjistit něco nového, otevírá nyní společnost Nespresso unikátní Experience Center umístěné v Praze, Pařížské ulici č. 11.
Pokud se chystáte na cestu kamkoliv do zahraničí, neměli byste se na ni rozhodně vydávat bez adekvátního pojištění. Za pouhých pár desítek korun totiž díky němu získáte dostatečnou finanční jistotu pro případ úrazu či náhlého onemocnění.
Chcete si splnit sen o dovolené v exotickém ráji? V žádném případě vás od ní nechceme odradit, ale je dobré si uvědomit, že v praxi může mít trochu jiný průběh, než jste si původně mysleli. Fotografie v katalozích a vychvalující popisky jednotlivých destinací většinou nevarují před riziky, které vám mohou zkomplikovat život. Proto vám prozradíme, s čím byste měli na dovolené počítat, čeho se vyvarovat a proč si sjednat kvalitní cestovní pojištění.
Co je domácí, to se dnes vysoce cení - i vlastnoručně vytištěné fotografie z dovolené. Značkové alternativní náplně do tiskáren navíc výrazně snížily jejich cenu.
V kultuře a historii Dominikánské republiky se prolínají indiánské, evropské a africké vlivy. Ostrov Hispaniola, na kterém země leží, obývali indiáni kmene Taíno. Jejich dědictví dodnes přetrvává v každodenním životě místních obyvatel od jazyka přes jídlo, architekturu až po duchovní a společenský život a výrazně ovlivňuje také zdejší turismus.
<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>