Beach View
Chcete jet na dovolenou k moři, ale nemáte hlídání pro svého domácího mazlíčka? To přeci vůbec nevadí, většina hotelů a pláží psi vítá, tak proč si odpírat krásně strávené chvíle s nejlepším přítelem :-)
Vyrážíte k moři nejen za zážitky a koupáním, ale také za gastronomií? Pak se nechte inspirovat naší galerií mořských dobrůtek, můžete si je dopřát i v Čechách, ale na pláži to má teprve to pravé kouzlo...
Taky jste vždycky toužili najít nějaký ten starý láskyplný vzkaz v láhvi? A nenašli? Nezoufejte, třeba k vám ještě nějaký připluje :-)
Máte rádi nudistické pláže nebo dáváte přednost klasice? Občas není na škodu udělat si pohodlí a uvelebit se na nějaké příjemné nudistické pláži...
Pobřežní hlídku jsme obdivovali už jako malé děti v seriálu Baywatch, ve skutečnosti by nás sice Pamela Anderson asi nezachránila, ale reálná pobřežní hlídka se o nás jistě postará...
Svatba na pláži představuje snad tu největší romantiku na světě... Nevěsta a ženich se drží za ruce při západu slunce, moře šumí, nohy se pomalu boří do písku.... co víc si přát :-)
Každý si svoji ideální dovolenou představuje trošku jinak...


Chránit si zrak na pláži před sluníčkem je přímo nutnost! V dnešní době je možné sehnat kvalitní brýle s UV filtrem v různých tvarech i barvách...stačí si jen vybrat!
Kdo by nemiloval stará auta, veteráni mají své osobité kouzlo...a co teprve zajet takovým růžovým cadillacem na pláž...
Taky jste občas nuceni pracovat i o dovolené? Někdy se to nevyhne žádnému z nás... nechte se inspirovat naší galerií, jak se dá i práce z pláže zvládnout s grácií :-)
Taky si rádi hrajete s pískem a stavíte z něj různé hrady, chrámy nebo jen malé domečky? Pak se vám určitě bude líbit naše galerie hradů z písku, některé výtvory jsou až neuvěřitelné!
Slunečníky a různá stínidla k pláži neodmyslitelně patří... bez nich bychom v některých oblastech nebyli schopni vůbec na pláži fungovat... Podívejte se do galerie slunečníků, třeba tam najdete i ten svůj :-)
Plážové party jsou už přímo legendárí! Teplý písek, šumící moře, přátelé, dobrá hudba a drinky - pojďte si s námi užít tu pravou "beach party"!

Na pláži se dá výborně odreagovat od starostí všedních dní. Můžete jen tak relaxovat na lehátku, přečíst si knihu na kterou celý rok nemáte čas, vyzkoušet jógu při východu slunce nebo si prostě jen tak užívat klidu.
Luxusní plážové poležení nabízí postele všech tvarů, velikostí a barev! Komu by se nelíbilo lenošit na pláži v jedné z těchto luxusních postýlek...

Matka příroda nám občas připravuje úchvatnou podívanou... Třeba takové kameny a balvany jen tak ležérně pohozené na pláži nebo trčící z moře vypadají přímo kouzelně!
Dovolená na jachtě představuje pro mnoho z nás dovolenou snů... Jen si tak plout po moři, zakotvit v zapadlých zátokách a užívat si ničím nerušeného volna... Ne všem se nám to splní, mrkněte alespoň na super fotky luxusních jachet v naší galerii.
Nedávno jsme tady měli fotogalerii dámských bikin, která se u mužů setkala s úspěchem, aby to dámám nebylo líto, připravili jsme i galerii mužů na pláži... nejedná se sice pouze o plavky, ale jsme si jisti, že to vadit nebude :-)

Vybrat ty správné bikiny na pláž se může stát přímo bojovkou, výrobci plavek nabízejí spousty modelů různých střihů a barev a dámy pak mohou mít problém si vybrat ty pravé! Dámy, zkuste se inspirovat naší galerií, pánové nechte potěšit své smysly...
Každý z nás minimálně jednou zatoužil po dovolené v teplých krajích, kde bude ubytovaný v luxusních bungalovech přímo na moři... ne všem se nám to splní, tak se můžeme alespoň pokochat tou nádherou!

Ostrov Raya se nachází jižně od Phuketu. Je to jedno z nejlepších míst k potápění a k relaxování na místních bílých plážích.

Podívejte se na fotky, které jste nám vložili na zeď stránky Já chci na pláž ...


Nejlepším hotelem světa pro rok 2012 je, podle portálu tripadvisor.com, The Phoenix Resort z ostrova Ambergris Caye v Belize.

Zdroj: www.thephoenixbelize.com
Čím jiným se na pláži osvěžit, než stylovými míchanými koktejly se spoustou ovoce, míchátek a brček... ale s mírou!