Beach View
Santorini - nejromantičtější řecký ostrov
Pokud chcete zažít tu pravou romantiku a na Karibik a podobné destinace vám nestačí finance, pak je Santorini jasnou volbou. Santorini je nejvíce vyhledávaným ostrovem mezi zamilovanými páry a novomanželi, romantická atmosféra sálá z celého ostrova na každém kroku.

Typický obrázek ze Santorini
Typický obrázek ze Santorini
© Freesurf - Fotolia.com

Pokud si kdekoliv v Řecku koupíte pohled s typickými modrými kopulemi, věřte, že je na něm zobrazen právě ostrov Santorini. Kromě bílých domů s modrými kopulemi na strmých skalách vás jistě zaujme také průzračně modré moře a písečné pláže s černým pískem.

Romantika s nádechem luxusu
Romantika s nádechem luxusu
© DeVIce - Fotolia.com

Santorini je jedním z nejjižnějších řeckých ostrovů, najdeme ho v Egejském moři, zhruba 128 km od Kréty. Ostrov vznikl po výbuchu starověkého ostrova Théra, zhruba kolem roku 1500 před Kristem. Jednalo se o nejsilnější známý sopečný výbuch v historii, asi desetkrát silnější než výbuch legendární sopky Krakatoe. Celé Santorini je touto sopečnou historií poznamenáno. Tento romantický ostrov vulkanického původu se považuje za bájnou ztracenou Atlantidu.

Romantická nálada na každém kroku, to je Santorini
Romantická nálada na každém kroku, to je Santorini
© Freesurf - Fotolia.com

Santorini nabízí nejen romantickou náladu, ale také klidnou atmosféru. I ti nejnáročnější klienti zde budou uspokojeni kvalitou poskytovaných služeb. Santorini si prostě musíte zamilovat.


Zobrazit místo Já chci na pláž na větší mapě
 
Zájezdy: jachcinaplaz.last-minute.cz/recko/santorini/
Zdroj: Internet