Beach View
Cestovní pojištění - jistota za dostupnou cenu
Pokud se chystáte na cestu kamkoliv do zahraničí, neměli byste se na ni rozhodně vydávat bez adekvátního pojištění. Za pouhých pár desítek korun totiž díky němu získáte dostatečnou finanční jistotu pro případ úrazu či náhlého onemocnění.

Cestovní pojištění - jistota za dostupnou cenu, www.epojisteni.cz
Cestovní pojištění - jistota za dostupnou cenu, www.epojisteni.cz


V případě pojistné události za vás pojišťovna uhradí veškeré finanční náklady na léčbu, včetně všech nutných souvisejících výdajů, a to až do výše sjednaného pojistného plnění. Cestovní pojištění do zahraničí zahrnuje krytí léčebných výloh, hospitalizace, převozů, léků, lékařských zákroků a repatriace. A to za cenu, která nijak výrazně nezvýší náklady na dovolenou, a navíc je nesrovnatelně nižší, než skutečná úhrada za léčbu v zahraničí, která vychází na desítky až stovky tisíc korun.

Patříte-li ke skutečně aktivním cestovatelům a za hranice vyrážíte často a opakovaně, určitě se vám vyplatí CELOROČNÍ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ, jež vás v nejlevnější variantě vyjde na méně než 1 Kč na den. Produkt lze využít pro všechny typy cest. Jednou se pojistíte a po celý zbytek roku už můžete cestovat bez jakýchkoli dalších starostí s vyřizováním.

Skvělá je rovněž možnost on-line pojištění na poslední chvíli, kterou ocení především zapomnětliví nebo ti, kdo potřebují vše vyřídit doslova bleskově. Přes internet, na ePojištění.cz, vše zvládnete jednoduše během několika minut. Stačí vybrat si z nabídky variantu vyhovující cenou a rozsahem služeb a zaplatit kartou. Smlouva i kartička pojištěnce vám přijde emailem a můžete se okamžitě vydat na cestu.

Kromě základní nabídky cestovního pojištění si můžete uzavřít i řadu doplňkových připojištění: například pro případ zničení, ztráty či krádeže cestovních zavazadel, nebo připojištění storna zájezdu, jež patří k nejčastěji využívaným. Další variantou je připojištění úrazu (trvalé následky či úmrtí následkem úrazu), připojištění zimních a rizikových sportů, připojištění odpovědnosti, připojištění pracovní cesty, připojištění nevyužité dovolené, připojištění přerušené cesty, připojištění opuštěné domácnosti, připojištění právní ochrany, připojištění veterinární léčby či rozšířené asistenční služby.


Více na www.epojisteni.cz